Upravit možností cookies

Zvýhodnené plastové bazény - sety

Jedná sa o kompletné sety s dopravou zadarmo. Sety sa líšia vo výbave. Pre cenovú kalkuláciu bazénového setu, ktorý sa tu nenachádza, nás prosím kontaktujte na email: glucpbs@gmail.com. Sety sa volia v závislosti na voľbe bazéna, kde hrá rolu veľkosť i tvar bazéna, voľba komponentov (filtrácia, tepelné čerpadlo,…) a vzdialenosť pripojenia komponentov. Do setu sme Vám schopní zakomponovať PVC montážnu sadu, schody (rebríky), filtráciu, tepelné čerpadlo, solinátory, svetlá a mnoho ďalšieho.

Prečo je ponuka bazénových setov výhodná?


Jedná sa o kompletné sety bazénov určené na zapustenie do zeme v akcii. Teda všetky komponenty pre správny chod bazéna s filtráciou. Všetky vodoinštalácie (poskladaná filtrácia, pripojené ventily atď.) je namontovaná vo výrobe v šachte. Tiež skimmer, trysky a nadštandardná výbava (napríklad svetla) sú priskrutkované a prilepené k bazénu. Zákazník iba prilepí dve hadice (vodič zákazníka zaškolí) až bude mať usadený bazén a šachtu na betónovej doske.


Akcia vs. výpredaj vs. výhodná kúpa na zapustené bazény


Nech už našu ponuku na výhodné sety plastových bazénov na zapustenie do zeme nazveme akokoľvek, jedno je isté. Napĺňa všetky vyššie uvedené slová. Ponuka kompletných bazénových setov je jednoducho výhodná. Pri zakúpení akčného bazénového setu ušetríte a ešte budete mať všetko bez starostí a s dopravou zadarmo po celej ČR i SK.


Vyberie si každý


Keďže sa nás zákazníci často pýtali na výhodné bazénové sety, rozhodli sme sa pre Vás tieto akčné sety zostaviť v niekoľkých variantoch. Stačí len vedieť aký veľký bazén na zapustenie do zeme potrebujete a objednať. Výhodný bazénový set je zložený z bazénovej vane, veľkého skimmera (15l), dvoch trysiek, rohových zaoblených schodov (3 alebo 4 schody - podľa hĺbky), pieskovej filtrácie, sady na prepojenie, vytrojená a pripojená šachta na filtráciu a teplomeru. Teda akčné sety bazénov na zapustenie do zeme obsahuje všetko, čo potrebujete.


A keby to predsa len nestačilo


Keby Vám prajem len niečo v akčnom bazénovom sete chýbalo, môžete si vybrať z ponuky nadštandardnej výbavy. Prikúpiť si tak k vášmu plastovému bazénu do zeme môžete napríklad halogénové svetlá, LED svetlá (s diaľkovým ovládačom), zakončenie hrany lemovou rúrkou, protiprúd, zateplenie plášťa a dna (vrátane výstuží) či prípravu na tepelné čerpadlo. Poskladať si tak môžete doslova bazén snov.


Kúpte sa od jari do jesene


Zapustený bazén do zeme nemusíte využívať iba v lete. Predĺžte si sezónu o niekoľko mesiacov vďaka zastrešeniu. Zastrešenie bazéna je výhodnou investíciou, ušetrí vám veľa času aj nákladu na údržbu vody. Keď už máte bazén na záhrade, určite ho chcete využívať čo najdlhšie bez údržby. Vďaka zastrešeniu si môžete užívať kúpanie, aj keď práve vonku prší. Zastrešenie predlžuje životnosť bazéna a spomaľuje vyblednutie farby. Voda pod zastrešením zostáva krištáľovo čistá a udržuje vodu v ideálnej teplote. Zastrešenie bazéna si môžete vybrať, aby vám designovo ladilo k vašej záhrade. Viac informácií a ponuku nášho zastrešenia nájdete tu www.zastresenie-bazenov.sk.


Kontaktujte nás

Kontaktné informácie

  • Pondelok - Piatok: 7:00 až 15:00
  • Adresa: Orlovská 737/125, Ostrava-Heřmanice 713 00

Facebook

- Napíšte nám